Rīga

You are here: Sākums  > Rīga

Rādīt 10 uzņēmumus no 25
 • Item thumbnail

  Lord`s & Co, AS

  A/S „Lord`s & Co” ir viens no lielākajiem darbam nepieciešamo individuālo aizsardzības līdzekļu ražotājiem un tirgotājiem Latvijā.

 • Item thumbnail

  Sixt auto noma

  Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912. gadā Minhenē, Vācijā. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās.

 • Item thumbnail

  Gratijas, SIA

  Jūs sevi augstu vērtējat un vēlaties justies brīnišķīgi birojā, izstāžu vai sporta zālē, tirdzniecības centrā un pat mājas virtuvē? Jūs protat smalki eksperimentēt ar krāsām un formām? Jums patīk saņemt atzinīgus skatienus no malas, ko izraisa nevainojami izturēts stils?

 • Item thumbnail

  Kaļķu Vārti

  «Kaļķu vārti» — restorāns vecpilsētas vēsturiskajā un darījumu centrā. Tā ir iespēja atvērt vārtus ceļojumam ēdienu pasaulē, kuru raksturo veselīgu un dabīgu produktu smaržu un garšu spēle, kas mūsdienīgi sevī ievijusi dažādu tautu kulināro tradīciju noslēpumus.

 • Item thumbnail

  Inspecta Latvia, AS

  Inspecta piedāvā inspicēšanas, testēšanas, sertificēšanas, tehnisko konsultāciju un apmācību pakalpojumus. Šajās nozarēs mēs esam vadošais uzņēmums Ziemeļeiropā.

 • Item thumbnail

  Clarion Collection hotel Valdemars

  Welcome to Clarion Collection Hotel Valdemars, a hotel gem in the historic Riga. You can stay in a central location, just a few minutes’ walk to the Old Town. If you wish to eat with us, both an afternoon snack and an evening meal are served. Our treat!

 • Item thumbnail

  VEXOil Bunkering, SIA

  Degvielas, naftas produktu uzglabāšana un transportēšana. Degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un līdzīgu produktu vairumtirdzniecība. Uzglabāšana un noliktavu saimniecība.

 • Item thumbnail

  Katlinieks, SIA

  Dabasgāzes apgāde, Gāzes apkure, Gāzes ierīkošana. Gāzes projektu izstrāde, Gāzes vadu montāža, Gāzes apgāde.

 • Item thumbnail

  Latvijas valsts meži, AS

  Akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” (LVM) izveidošanu noteica Latvijas Republikas Ministru kabineta izdotais rīkojums 1999. gada oktobrī. Pašreiz uzņēmums pārvalda valstij piederošos komerciāli izmantojamos mežīpašumus, un līdztekus meža apsaimniekošanai, ieskaitot kokmateriālu realizāciju, LVM attīsta arī citus darbības veidus: sniedz medību un rekreācijas pakalpojumus, kā arī iegūst selekcionētas sēklas un stādus mežu atjaunošanai. LVM realizē valsts intereses meža apsaimniekošanā, nodrošinot meža vērtību saglabāšanu, palielināšanu un maksimāli iespējamos ienākumus.

 • Item thumbnail

  Nākotne, SIA

  SIA ražošanas komercfirma “Nākotne” veiksmīgi strādā un attīstas tirgū jau 18 gadus.