Ramkons, SIA

You are here Sākums  > Būvniecība, būvmateriāli >  Ramkons, SIA
Item image

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ramkons” dibināta 2001. gadā uz Vietējās rūpniecības ministrijas Celtniecības un montāžas pārvaldes bāzes un ir betona un dzelzsbetona izstrādājumu izgatavotāja celtniecības objektiem visā Latvijā.

Produkcija izmantota kanalizācijas un ūdensvada tīklu būvniecībā Siguldā, Saulkrastos, Salaspilī, Cēsīs, Olainē, Valmierā u. c. Šobrīd kompānija ražo dažādas nozīmes betona un dzelzsbetona izstrādājumus, transportbetona maisījumus un būvjavas. Ražojot tirgū pieprasītu produkciju, kompānija orientējas uz jaunu tehnoloģiju meklēšanu un ieviešanu, jauna tehniska līmeņa produktu ražošanu. SIA “Ramkons” ir uzņēmums, kas dinamiski attīstās, pastāvīgi investē līdzekļus ražošanas attīstībā un savas darbības sfēras paplašināšanā. Pēdējos divos gados kompānijas apgrozījums palielinājies 4 reizes.

2004. gadā tika uzsākta uzņēmuma rekonstrukcija: modernizēts betona mezgls, palielināta noliktavu telpu platība, iepirktas jaunas metāla veidnes izstrādājumu veidņošanai, atjaunots speciālā transporta parks. Firmas “Stetter” betona vedēji un firmas “Schwing” jaudīgie betona sūkņi vienmēr gatavi piegādāt betona maisījumu jebkurā būvobjektā. Dzelzsbetona izstrādājumi tiek piegādāti pasūtītājam ar autoplatformām, kas aprīkotas ar manipulatoriem.

2005. gadā rekonstruēta transportbetona ražotne. Inerto vielu un piedevu elektroniska dozēšana ļauj ražot augsti kvalitatīvu produktu. Betona ražošanas kontrole ir datorizēta.

2007. gadā izdarītas vēl divas investīcijas biznesā: nopirkts jauns maisīšanas mezgls “TEKA” (Vācijas ražojums), kuru paredzēts nodot ekspluatācijā 2008. gada martā, ekspluatācijā nodota visjaunākā betona pārbaudes laboratorija (firma “Controls”, Itālija).

Lai palielinātu ražošanas jaudu un paplašinātu produkcijas sortimentu, kompānija iegādājusies zemes gabalu jaunas, modernas, ekoloģiski drošas betona rūpnīcas celtniecībai Rīgas rajonā.

Mūsu atrašanās vieta padara mūsu ražojumus ļoti ērti izmantojamus būvlaukumos tādos rajonos kā Ādaži, Berģi, Upesciems, Langstiņi, Baltezers, Priedkalne un visa Rīgas pilsētas austrumu daļa (Teika, Mežciems, Pļavnieki, Purvciems).

Sadarbojoties ar mūsu kompāniju jebkurā būvdarbu ciklā, Jūs iegūstat uzticamu partneri pilna betona darbu kompleksa apgūšanā.

Mēs piedāvājam iznomāt zemes rakšanas un iekraušanas tehniku celtniecības organizācijām.

Atbilstoši būvmateriālu tirgus prasībām, kompānija veikusi darbu savas produkcijas atestēšanā Latvijas Republikas Zinātņu akadēmijas (LZA) Sertifikācijas centrā saskaņā ar Eiropas standartu prasībām un ieguvusi CE zīmi.

Kompānijas pamatprodukcija ir augsta tehniska līmeņa izstrādājumi – dzelzsbetona grodi akām, kuri tiek ražoti firmas “Vifesa” (Spānija) pusautomātiskajā vibropresēšanas līnijā. Vibropresēšanas līnijas operatori regulāri dodas praksē izgatavotājrūpnīcā, apgūstot arvien pilnīgāku pieredzi augsti kvalitatīvas produkcijas izlaidē.

SIA “Ramkons” pastāvīgi paplašina aku grodu sortimentu, kā arī izgatavo grodus pēc pasūtītāja projekta dokumentācijas prasībām un rasējumiem. Tiek izgatavoti dažāda augstuma un diametra izstrādājumi. Tiek piedāvāti grodi ar veidņotu pamatni – “čaulas”, kā arī atsevišķi, pastiprinātas pamatnes akām, kuri sastāv no pieciem un vairāk grodiem. Aku pārsegumiem tiek izmantoti dzelzsbetona vāki, arī tie piedāvāti plašā sortimentā, atkarībā no paredzamās slodzes. Jauns produkcijas veids ir lūka vāks no atvieglota, īpaši izturīga dzelzsbetona, kurš nekādā ziņā nav sliktāks par smago čuguna lūku, bet cenas ziņā ir trīs reizes lētāks par to. Pats galvenais kompānijas ieguvums ir saliedēts, ritmiski strādājošs kolektīvs (ap 50 cilvēku), – augsti kvalificēti speciālisti, kuri mīl savu darbu, kuriem ir bagāta pieredze visdažādāko betona un dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā. Mūsu speciālistu kvalifikācija ļauj apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes.

SIA “Ramkons” ir ieinteresēta pastāvīgi paaugstināt savu darbinieku kvalifikāciju: regulāri tiek organizēti semināri, prakses ārzemēs, darbinieku atestācija; nodibināti cieši kontakti ar mācību iestādēm, kas sagatavo jaunos speciālistus celtniecības materiālu ražošanas jomā (Rīgas celtniecības koledža, mācību centrs “Liepa”).

Rūpējoties par savu darbinieku labklājību, kompānija rada labvēlīgus darba apstākļus, kā arī piešķir viņiem dažādus atvieglojumus.

2538


Atrašanās vieta

Adrese:
Mārkalnes iela 11/2, Rīga, LV-1024
GPS:
56.9888133, 24.22920469999997
Tālrunis:
67522025
ramkons@icta.lv
Web:
http://www.ramkons.lv

Aizvērt komentārus

ATSAUKSME PAR UZŅĒMUMU

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


*