Puratos Latvia, SIA

You are here Sākums  > Pārtika, ēdināšana >  Puratos Latvia, SIA
Item image

Uzņēmums Puratos Latvia SIA ir dibināts 1994.gadā nelielajā Pūres pagastā, kuru ieskauj ogu un augļu dārzi, bet nedaudz tālāk ir meži ar lielu savvaļas ogu bagātību.

Ogu un augļu raža no dārziem un mežiem tika pieņemta tajā laikā vēl nelielā konservu cehā un pēc apstrādes kļuva par garšīgiem, vasaras smaržas un vitamīnu pilniem produktiem: ievārījumiem, sīrupiem un sulām. Sākotnēji šie produkti bija pazīstami pircējiem ar preču zīmi Pūres Cehs, taču vēlāk, 2001.gadā, radās jauns zīmola nosaukums – PŪRE.

Zīmols PŪRE nozīmē augstu produktu kvalitāti un lielisku produktu garšu.

Uzņēmumam attīstoties, tika ražoti jauni produkti, kas jau kalpo par izejvielām citiem pārtikas ražotājiem: augļu un ogu piedevas konditorejas un piena pārstrādes uzņēmumiem.

2011.gadā uzņēmums pievienojās starptautiskajai uzņēmumu grupai Puratos Group un 2012.gadā ir nomainījis savu iepriekšējo nosaukumu, kļūstot par Puratos Latvia SIA, bet uzņēmuma vērtības un tradīcijas palikušas nemainīgas.

Uzņēmuma eksports sastāda vairāk nekā 70% no kopējā apgrozījuma, bet zīmolam Pūre eksporta apjoms sasniedz 35% no kopējā zīmola apgrozījuma.

logo


Atrašanās vieta

Adrese:
Daigones 22, Pūres pagasts, Tukuma novads, LV-3124
GPS:
57.0394242, 22.902617700000064
Tālrunis:
63101200
puratos@puratos.lv
Web:
http://purefood.lv

Aizvērt komentārus

ATSAUKSME PAR UZŅĒMUMU

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


*