GPU NĀKOTNE

You are here Sākums  > Pārtika, ēdināšana >  GPU NĀKOTNE
Item image

Gaļas pārstrādes uzņēmuma Nākotne zīmols pazīstams vairāk kā desmit gadus. Latvijas gaļas tirgū uzņēmums ienāca ar pilna cikla gaļas pārstrādi. Uzņēmumam ir sava lieljaudas kautuve, kurā ik dienas tiek iegūta svaiga un kvalitatīva izejviela uzņēmuma gaļas sadales un pārstrādes cehiem. Vidēji dienā tiek nokautas līdz 250 cūkām un 5 liellopi. Iegūtā gaļa tiek atdzesēta un sadales cehā atkaulota un sadalīta gan gaļas pārstrādes ceham, gan realizācijai svaigās gaļas tirdzniecībai veikalos un ēdināšanas firmām.

Uzņēmums pamatā iepērk Latvijā audzētus lopus no lielajiem audzētājiem, kas var nodrošināt regulārus apjomus, gaļas kvalitāti un konkurētspējīgu cenu salīdzinot ar Eiropā piedāvāto. Uzņēmuma izdevīgais ģeogrāfiskais izvietojums Latvijas centrālajā daļā Zemgalē – Jelgavas novadā Nākotnē, ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai sadarbībai gan ar izejvielu piegādātājiem, gan klientiem.

Uzņēmumā strādā 240 cilvēki. Uzņēmuma produkciju tirgo vairāk kā 4000 veikalos un ēdināšanas firmās visā Latvijā. Produkcija tiek eksportēta uz ES valstīm.

Uzņēmumā tiek ražoti vairāk kā 100 gaļas produktu veidi. Pircēju vidū īpašu popularitāti iemantojuši mājas kūpinājumi. To ražošanas tehnoloģijā tiek pielietotas latviešu tradicionālās paaudžu paaudzēs saglabātās receptes. Ar šo kūpinājumu īpašo aromātu un garšu uzņēmums ir ieguvis pastāvīgu pircēju loku. Īpaši iecienītas ir Mājas desa, Saimnieka gaļa, Azaida gaļa, Jubilāra karbonāde un Nākotnes karbonāde, Senču gaļa, Putras stilbiņš, Alpu un Mednieku desiņas, Asins desa. Īsts gardums ir cūkgaļas ”Tradicionālais šašliks” latviešu gaumē. Pieprasīta ir Mājas pastēte un Mājas galerts.

Ēdināšanas firmas, skolas un bērnudārzi, kā arī kafejnīcas un restorāni ir iecienījuši uzņēmuma svaigo, atdzesēto cūkas un liellopu gaļu. Uzņēmuma kautuvē iegūtā gaļa ir augstvērtīga un kvalitatīva izejviela gaļas izstrādājumu ražošanai.

Specializētais uzņēmuma autotransports ik dienas nodrošina produkcijas piegādi visā Latvijā. Arī lopu piegādi uzņēmums veic ar savu specializēto transportu, atbilstoši lopu pārvadāšanas prasībām.

Uzņēmuma speciālisti regulāri strādā pie jaunu produktu ieviešanas un kvalitātes uzlabošanas.

Uzņēmumā produkti tiek gatavoti no vissvaigākās gaļas, ar īpašu attieksmi pret to kvalitāti un domājot par mūsu uzticīgajiem pircējiem.

gpu


Atrašanās vieta

Adrese:
Nākotne, Jelgavas novads, Latvijas Republika
GPS:
56.619329, 23.443945900000017
Tālrunis:
63077208
nakotne@gpu.lv
Web:
http://gpu.lv

Aizvērt komentārus

ATSAUKSME PAR UZŅĒMUMU

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


*