Cargomax, SIA

You are here Sākums  > Transports, loģistika >  Cargomax, SIA
Item image

Transporta kompānija Cargomax tika nodibināta 2006.g. un uzsāka strauju attīstību īsā laikā sasniedzot 2 miljonus EUR lielu apgrozījumu, bet līdz 2013. gadam iekļūstot sauszemes salikto kravu pārvadātāju līderu Top10 sarakstā. Šie un vēl daudzi citi mūsu uzņēmuma sasniegumi liecina par darbinieku augsto profesionalitātes līmeni, kravu pārvadājumu kvalitāti un vispusīgo transporta pakalpojumu klāstu, kuru piedāvā uzņēmums. Uz doto brīdi uzņēmums turpina strauji attīstīties un 2013. gadā vien esam palielinājuši savā rīcībā esošo transporta līdzekļu skaitu par 6 vienībām.

Cargomax pamatdarbības veids ir salikto un pilno kravu pārvadājumi ar auto, avio un jūras transportu. Kas ir būtiski, tad sauszemes auto pārvadājumos mēs cenšamies paļauties tikai uz saviem un savu apakšuzņēmēju spēkiem, bet jūras un avio pārvadājumos izmantojam labākās un pieredzējušākās kuģu un avio līnijas, kas mums ļauj nodrošināt regulāras un ātras piegādes ar konkurētspējīgām izmaksām.

Uz atsevišķu pieprasījumu pamata Cargomax nodrošina arī kravu atmuitošanu, apdrošināšanu, kā arī multimodālos loģistikas risinājumus, kad kravas piegāde ietver sevī vairākus transporta veidus kā jūra-dzelzceļš vai dzelzceļš-auto.

Mūsu vīzija

2018.g. būt Top5 sauszemes salikto kravu pārvadātāju sarakstā Latvijā.

Mūsu misija

Pastāvīga ģeogrāfijas un transporta pakalpojumu portfeļa paplašināšana, darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana, inovāciju ieviešana, moderna un ekoloģiska autoparka ieviešana, lai samazinātu transportēšanas izmaksas un paaugstinātu kravu pārvadājumu kvalitāti.

Mūsu vērtības

Profesionāla un motivēta komanda, moderns, ekonomisks un ekoloģisks autoparks, lojāli un respektabli klienti dažādās nozarēs, atpazīstams un strauji augošs zīmols, kā arī stabili partneri.

logo


Atrašanās vieta

Adrese:
Zemitana iela 6a-3.st., Rīga, LV-1012
GPS:
56.9655077, 24.154315399999973
Tālrunis:
67359770
info@cargomax.lv
Web:
http://cargomax.lv

Aizvērt komentārus

ATSAUKSME PAR UZŅĒMUMU

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


*