A.V.U., SIA

You are here Sākums  > Būvniecība, būvmateriāli >  A.V.U., SIA
Item image

Savu darbību plastmasas logu un durvju ražošanā un uzstādīšanā SIA AVU LOGI uzsāka 2005. gadā. Pateicoties tam, ka mēs veicam pilnu logu un durvju nomaiņas servisu, šo darbības gadu laikā esam ieguvuši uzticama un profesionāla biznesa partnera reputāciju. Mūsu ražotne atrodas Bauskas rajona Īslīces pagasta Rītausmās, 3 km attālumā no Bauskas. Savukārt mūsu birojs atrodas pašā Bauskas centrā Pionieru ielā 1/1-4.

SIA AVU LOGI strādā vairāk kā desmit augstas kvalifikācijas darbinieki ar lielu darba pieredzi. Mūsu ražotne ir aprīkota ar mūsdienīgiem un ražīgiem darbagaldiem, kas ļauj saražot ap tūkstoti mūsdienīga dizaina, augstas kvalitātes, un izdevīgas cenas logu konstrukciju vienībām mēnesī. Lai nodrošinatu produkcijas kvalitāti, veicam kvalitātes un darbu izpildes kontroli. Katru pasūtījumu mēs veicam atbilstoši augstākajiem Eiropas standartiem iespējami īsākā laikā, turklāt mūsu darbinieki vienmēr ir gatavi pēc jūsu vēlmēm realizēt arī ļoti steidzamus pasūtījumus.

Šodien, tāpat kā vienmēr, mēs perspektīvi raugāmies nākotnē, plānojam uzņēmuma attīstību un modernizāciju, lai ietu līdzi tehnoloģiskajai attīstībai pasaulē un spētu izpildīt Jūsu vēlmes pēc iespējas īsākā laikā, ražojot vēl kvalitatīvākus un lētākus PVH logus un durvis.

Mēs cenšamies, lai Jūsu mājoklis ar jauniem logiem un durvīm kļūtu energo efektīvs, pasārgāts no ārējiem trokšņiem un vizuāli izskatītos teicami.

AVUlogo-ovals


Atrašanās vieta

Adrese:
Pionieru iela 1 Bauskas raj., LV-3901
GPS:
56.40638629999999, 24.190125899999998
Tālrunis:
63925105
cehs@avu.lv
Web:
http://www.avulogi.lv

Aizvērt komentārus

ATSAUKSME PAR UZŅĒMUMU

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


*