Būvniecība, būvmateriāli


Rādīt 7 uzņēmumus no 7
 • Item thumbnail

  ZEMGALES TEHNOLOĢISKAIS CENTRS, SIA

  Zemgales tehnoloģiskais centrs ar koka māju ražošanu un būvniecību nodarbojas kopš 1991.gada. Sākotnēji tika būvētas nelielas frēzbaļķu guļbūves, bet pašreiz galvenais darbības veids ir – koka paneļu mājas.

 • Item thumbnail

  A.V.U., SIA

  Savu darbību plastmasas logu un durvju ražošanā un uzstādīšanā SIA AVU LOGI uzsāka 2005. gadā. Pateicoties tam, ka mēs veicam pilnu logu un durvju nomaiņas servisu, šo darbības gadu laikā esam ieguvuši uzticama un profesionāla biznesa partnera reputāciju. Mūsu ražotne atrodas Bauskas rajona Īslīces pagasta Rītausmās, 3 km attālumā no Bauskas. Savukārt mūsu birojs atrodas pašā Bauskas centrā Pionieru ielā 1/1-4.

 • Item thumbnail

  Kurzemes Atslēga-1, AS

  Uzņēmums A/S “Kurzemes Atslēga-1” dibināts 1889. gadā, ar vārdu Kartonāžas Fabrika.

 • Item thumbnail

  HARDEX Baltic, SIA

  Ideja par būvniecības un renovācijas nozares uzņēmuma izveidi radās, pamatojoties uz tirgus pieprasījumu. Uzņēmums lēni, bet sistēmiski attīstījās. Tā attīstību noteica tehniskās izmaiņas, kas tiešā veidā ietekmēja interesi par profesionāliem darbarīkiem. Uzņēmums īpaši lepojas ar piedāvājumā esošajiem vairāk nekā 2 000 patērētāju biežāk izvēlētiem produktiem.

 • Item thumbnail

  MV Tara, SIA

  Uzņēmums uzsācis savu saimniecisko darbību 2006. gadā un nodarbojas ar apaļkoku pirmapstrādi.

 • Item thumbnail

  Trigers, SIA

  Uzsākot savu darbību 1994. gadā, firma izveidoja ciešu sadarbību ar Igaunijas un Somijas piegādātājiem. Paplašinot darbību, uzņēmums ir izveidojis partnerattiecības ar 15 lielām piegādātājkompānijām t. sk. Dresselhaus (Vācija), Sormat Oy un Kiinniketalo Oy (Somija), firmām Anglijā, Holandē u.c. Tas dod iespēju dažādot produkcijas nomenklatūru un nodrošināt pieprasījumu Latvijas tirgū.

 • Item thumbnail

  Ramkons, SIA

  Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ramkons” dibināta 2001. gadā uz Vietējās rūpniecības ministrijas Celtniecības un montāžas pārvaldes bāzes un ir betona un dzelzsbetona izstrādājumu izgatavotāja celtniecības objektiem visā Latvijā.